سنگ طرح چوب

طرح چوب

بتن سنگ سبا تولید کننده تایلهای طرح چوب ترموود مناسب نمای خارجی ساختمان و ویلا ، کف پوش، فضای باز و پله با قیمت بسیار مناسب و روش نصب آسان
ترکیب بافت زیبا و گرم چوب به همراه استحکام و مقاومت بتن.پلیمری به تولید محصولی منجر شده است که با داشتن زیبایی چوب ترمو، در سرما و یخبندان و رطوبت کاملا مقاوم می باشد. به علت خود رنگ بودن محصول بر خلاف چوب طبیعی و چوب پلاست بر اثر گذشت زمان فرسایش و رنگ پریدگی نداشته و با تغییرات دما خمیدگی و ترک خوردگی نخواهد داشت.

هزینه تمام شده محصول ما حدودا یک دهم ترمووود هست و برای نصب احتیاج به شاسی کشی در نما نیز نداشته و مانند سنگ بصورت مستقیم با ملات و یا چسب نصب میگردد. بنابراین هزینه های نصب و در نتیجه هزینه تمام شده بسیار پایین خواهد بود.

این طرح چوب  رو میتوان در نمای داخلی و خارجی ساختمان. دیوار باغ و ویلا استفاده نمود. به دلیل مقاوم بودن در برابر یخبندان و رطوبت می توان برای کف محوطه و کنار استخر و نمای شمینه و … نیز از این محصول استفاده نمود.

از دیگر محصولات با نمای چوب می توان از پله و زیر پله و نیمکت طرح چوب نام  برد.

فرایند نگهداری چوب از دیگر مشکلات نمای چوبی است که باعث کاهش طراحی نماهای چوبی شده. حتی اخیرا تعدادی از مناطق شهرداری هم مجوز استفاده از چوب در نمای ساختمان را نمی دهند ولی تایلهای طرح چوب بتن سنگ سبا که نوعی سنگ مصنوعی هستند نیاز به نگهداری ندارند و برای استفاده در نمای ساختمان هیچ محدودیتی ندارند

ما زیبایی چوب رو حفظ کردیم با اختلاف بسیار زیاد از لحاظ قیمت. بهترین چوب هم فرسوده میشه و ترک میخوره ولی محصول ما فقط با یک دست رزین زدن دوباره مثل اول نو میشه

ضمنا ما دو نوع طرح چوب داریم. یک نوع پتینه شده هست و مناسب برای محیطهای داخلی هست و نوع دیگر خودرنگ هست که رنگ رگه های چوب هم خودرنگ بوده و در برابر سرما و باران و نور آفتاب از بین نمیرود.

از این محصول پله و زیر پله طرح چوب هم تولید میشود. از آنجا که سطح محصولات طرح چوب مانند چوب سمنت بلاست شده زبر هستند مانع از لیز خوردن افراد پله میشوند.

مدل طرح چوب

ابعاد: 15*120 Cm

14*60 Cm