سنگ سه بعدی اجرا شده

سنگ سه بعدی اجرا شده


استفاده از سنگ سه بعدی برای ایجاد طرح های زیبا در دکوراسیون های یک محیط خانگی یا تفریحی و یا اماکن عمومی کاربرد دارد. این سنگ ها با کنار هم قرار گرفتن، مناظر سه بعدی و جذابی را بوجود می آورند.

سنگ سه بعدی

سنگ سه بعدی

سنگ سه بعدی

این نوع سنگ ها به صورت کاشی هایی است که با کنار هم قرار دادن این سنگ ها تصاویر زیبایی به وجود می آیند. از ویژگی های این سنگ ها می توان گفت که اگر به طور مایل به آنها نگاه کنیم، تصاویر متفاوت می شوند و به نوعی طرح های جالب به حالت سه بعدی، عمق دار و برجسته ظاهر می شوند. این نوع سنگ ها صاف هستند. نمونه های خارجی آن فقط در ایتالیا ساخته می شد و اکنون در ایران نیز تولید می شود.

سنگ سه بعدی کار شده

سنگ سه بعدی کار شده

ویژگی های سنگ سه بعدی

از ویژگی هایی که این سنگ ها دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سطح صافی دارند.
  • با در کنار هم قرار گرفتن سنگ ها، تصاویر برجسته و سه بعدی ظاهر می شوند.
  • طرح سنگ سه بعدی در دیزاین های جذاب، متنوع و رنگ بندی های گوناگون تولید می شوند.
  • با توجه به زیبایی که در دکوراسیون ایجاد می کند، در خانه مثل حمام، سالن پذیرایی، آشپزخانه و حتی اماکن عمومی مثل مترو، استخر، رستوران و یا مکان های پذیرایی بزرگ و لابی های هتل ها بکار می رود.
  • پوشش سنگ سه بعدی را در قالب پوشش سنگ کف و دیوار می توان از این سنگ استفاده کرد.
  • این نوع سنگ ها قابلیت ضد خش و ضد اسید بودن را دارند.

با توجه به افزایش کیفیت رزولوشن، سنگ سه بعدی دکوراسیونی با دستگاه های مدرن و پیشرفته تولید می شوند. البته انواع دیگری که تصویر روی سنگ ها ثابت باشند و حالت سه بعدی به خود نگیرند نیز وجود دارد که در گذشته و اکنون نیز از این نوع سنگ نیز استفاده می شود.

قیمت سنگ های سه بعدی

با توجه به اطلاعات موجود در فضای اینترنت، قیمت سنگ های بدون حالت سه بعدی متری از 150.000 تومان تا 200.000 تومان و سنگ های سه بعدی آن از 400.000 تومان تا 1.000.000 تومان برای هر متر مربع می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.